Praga w Warszawie, tu zaczęła się nasza historia...

Początki firmy sięgają 1991 r. epoki handlu na "otwartej przestrzeni" czyt: Stadionie Dziesięciolecia. Od tego czasu mineła cała epoka, dziś oprócz sklepu stacjonarnego znajdującego się od 20 lat w tym samym miejscu przy bramie wejściowej na Bazar Różyckiego ul. Targowa 50,  oferujemy sprzedaż przez internet w sklepie na którego stronie właśnie jesteś. 

 

Witamy w Home in Color, miejscu, w którym z łatwością możesz wyrazić swój osobisty styl.

Współpracujemy z lokalnymi rzemieślnikami i niezależnymi twórcami, staramy się projektować i sprzedawać produkty, które mają pozytywny wpływ na ludzi.  Tkaniny z naszego sklepu, produkowane są w Polsce, Hiszpanii, Belgii, i słonecznej Italii. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci odkryć własną ścieżkę do niedrogiego, dostępnego i autentycznego stylu.  Twój dom to Twoja historia. Pozwól nam pomóc. 

Dziękujemy za zainteresowanie naszym sklepem. 

Specjalizujemy się w produkcji rolet rzymskich, zasłon i firan, dopasowanych do dowolnych wymiarów okien. W łatwy sposób podając indywidualne wymiary można uzyskać cenę gotowego produktu korzystając z formularza na stronie naszego sklepu. Zasłony lub rolety mogą zostać uszyte z tkanin rozpraszających światło bądź zaciemniających. Wszystkie tkaniny sa dostępne również na metry jako materiał do własnej aranżacji. Dostępne są również karnisze, dywany, lampy i inne artykuły wyposażenia wnętrz. Zakupu można dokonać  poprzez strone internetową lub osobiscie w sklepie w Warszawie przy ul. Targowej 50. Możliwe jest również zamówienie próbek tkanin wysyłanych do Klienta. Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie, który znajduje się w centrum Starej Pragi. Na miejscu jest możliwość dokonania wyboru tkanin, firan i zasłon oraz odbiór gotowego zamówienia. W naszej szerokiej ofercie znajdują się materiały dekoracyjne, tkaniny obiciowe, firany, zasłony, obrusy oraz pasmanteria dekoracyjna (taśmy, przelotki, kryształki, klipsy magnetyczne, sznury, gipiury...itp.) Możemy spotkać się również u Państwa, z próbnikami naszych tkanin i razem na miejscu dobrać odpowiednie materiały. Oferujemy również montaż karniszy i rolet. Zapraszamy !